DOMY SZKIELETOWE

TECHNOLOGIA

Drewno przez wielu postrzegane jest jako materiał mniej trwały od cegły czy betonu. A przecież ten naturalny budulec wykorzystuje się w budownictwie od wieków i bez problemu można spotkać drewniane domy liczące sto i więcej lat. Rozwój technologii w budownictwie domów szkieletowych pozwala na dokonanie wyboru najbardziej optymalnej metody budowania domu zarówno ze względów ekonomicznych, jak i estetycznych. Duże znaczenie ma też niekiedy szybkość wznoszenia budynku – bywa, że niektórym inwestorom wyjątkowo zależy właśnie na tym aspekcie – dom drewniany można zrealizować w kilka miesięcy, podczas gdy budowa domu murowanego może potrwać kilka lat.

ATRAKCYJNE CENY

Całoroczne domy z drewna wykonane w technologii szkieletowej są tańsze od tych tworzonych w tradycyjnej technologii murowanej.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Stosujemy materiały budowalne niewywierające negatywnego wpływu na środowisko, które są proste do odzyskania i przetworzenia. Drewniany dom wpisuje się w program zrównoważonego rozwoju.

KRÓTKI CZAS BUDOWY

Energooszczędny dom z drewna może stanąć na Twojej posesji nawet w 3 miesiące od podjęcia decyzji o budowie.

SPEŁNIAJ MARZENIA

Decydując się na dom o konstrukcji szkieletowej, prawdopodobnie kierowałeś się ekologią, energooszczędnością, ekonomią lub szybkością budowy. Bez względu na to jakie były Twoje motywacje z nami spełnisz marzenia.