DOMY

DREWNIANE

MIESZKAJ BLIŻEJ NATURY

Atrakcyjne, solidne i trwałe konstrukcje drewniane: od projektu do realizacji.

DOMY-DREWNIANE

CAŁOROCZNE I LETNISKOWE

Domy z drewna idealnie wpisują się w ogólnoświatowy trend bycia eko. Są one także świetną alternatywą dla tradycyjnego murowanego budownictwa. Dom z drewna można wznieść w praktycznie każdych warunkach, niezależnie od pory roku. Poza tym budowa domu z drewna zajmuje o wiele mniej czasu niż postawienie murowanego domu – powstanie w zaledwie kilka tygodni. Wybierając dom z drewna zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, by mieszkać równie komfortowo.

NASZA OFERTA

W ZAKRESIE DOMÓW DREWNIANYCH

Nasza oferta w zakresie takich konstrukcji jak domy drewniane całoroczne pod klucz jest niezwykle korzystna pod względem jakości i ceny. Wynika to z faktu, że współczesne drewniane domy budowane z użyciem nowoczesnych technologii nie tylko spełniają wszelkie normy przewidziane dla budynków mieszkalnych pod względem bezpieczeństwa, czy parametrów cieplnych, lecz w wielu kwestiach są po prostu o wiele lepsze i trwalsze niż konstrukcje murowane.

SPEŁNIAJ MARZENIA

Budowa domu to marzenie wielu osób, młodych rodzin i statecznych dojrzałych rodziców. Dom to wolność, to pełna swoboda i możliwość pełnego korzystania z życia. Zacznij spełniać swoje marzenia o nowym domu już dziś.